31 محصول
مرتب‌سازی:

اسپرسو ساز

اسپرسوساز
اسپرسو همان قهوه غلیظی می باشد که به خاطر وجود کافئین فراوان در داخلش اول صبح، حین کار یا در اوج خستگی انرژی لازم بدن را تامین می نماید. اسپرسو اولین بار در ایتالیا بود که اولین بار از عبور دادن آب جوش بین دانه های قهوه به وجود آمد و خیلی زود طرفداران بسیاری پیدا کرد. به نحوی که کمتر کافه ای هست که اسپرسو نداشته باشد یا از اسپرسو برای تهیه لاته، کاپوچینو، موکا و آمریکانو استفاده نکند. تحقیقات علمی نشان داده خوردن اسپرسو روی سیستم مغزی ما تاثیر زیادی دارد تا جایی که حافظه و تمرکزمان را تا حد زیادی افزایش می دهد. همچنین خطر ابتلا به سکته مغزی و دیابت را هم تا حد زیادی کاهش دهد.

انواع اسپرسو ساز متناسب با نیاز شما

• اسپرسو ساز خانگی: اگر هرروز عادت خوردن قهوه دارید وجود اسپرسو ساز خانگی باعث می شود در کنار اعضای خانواده قهوه روزتان را میل کنید و لذت خوردنش را ببرید. فقط لازم به توضیح است که دستگاه اسپرسو می بایست از بدنه محکمی ساخته شود و قدرت کافی برای درست کردن یک فنجان قهوه را داشته باشد.

• اسپرسو ساز کپسولی: دستگاه اسپرسو ساز کپسولی درواقع یک دستگاه کاملا حرفه ای برای تهیه قهوه اسپرسو هستند که روش کارشان به این صورت است که قهوه بعد از آنکه توسط کپسول فشرده شد داخل مخزن قهوه ساز اسپرسو قرار می گیرد و در زمان کوتاهی قهوه شما را آماده می کند.

• اسپرسو ساز مینی: مزیت اسپرسو ساز مینی این است که نیازی به برق ندارد و در همه حال و لحظات همراهتان است. چه در محل کار یا سفر یا وقتی که در حال تماشای تلویزیون هستید اسپرسوی شما به سرعت آماده می شود.

• اسپرسو ساز برقی: شاید همیشه فرصت این نباشد که به کافه مورد علاقه تان بروید و قهوه تان را نوش جان کنید اما می توانید با یک اسپرسو ساز برقی، کافه کوچکی در گوشه منزلتان درست کنید که هر وقت هوس قهوه کردید در زمان کمی آن را آماده کنید. آماده کردن اسپرسو با دستگاه به این صورت است که کمی آب به داخل مخزن می ریخته و سپس فیلتر را از دستگاه جدا می کنید و بعد از تمیز کردن آن بسته به اینکه تک شات یا دبل شات اسپرسو می خواهید 7 الی 14 گرم پودر قهوه به آن اضافه می کنید و بعد از صاف کردن سطح قهوه کمی آن را فشرده کرده و سپس دستگاه را روشن تا شات قهوه تان حاضر شود.

• اسپرسوساز مسافرتی: در دسترس نبودن قهوه برای کسانی که عادت کردند هر روز اسپرسو بنوشند باعث می شود در سفر احساس کلافگی کنند. در این بین اسپرسو ساز مسافرتی این امکان را به شما می دهد تا در بیرون منزل و هرجا که دلتان هوس قهوه کرد آن را به سرعت آماده کنید. دستگاه های اسپرسو ساز مسافرتی می توانند برقی یا غیر برقی باشند که مدل برقی این دستگاه توسط برق ماشین نیز و با شارژرهای فندکی شارژ می شود.

خرید آنلاین اسپرسو ساز
دستگاه های اسپرسو ساز تنوع بسیاری دارند و به همین دلیل وجود سایتی که بتوان انواع این دستگاه ها را مشاهده تا از نظر عملکرد و قیمت با هم مقایسه کرد لازم است. در این میان فروشگاه اینترنتی توکار کالا با فروش بهترین مدل های این دستگاه مانند اسپرسوساز بوش، اسپرسوساز نوا، اسمگ، مباشی، مایر، زیگما و .. این امکان را فراهم کرده که خرید برای شما راحت تر شود و با گذاشتن زمان کمی اسپرسوساز مورد علاقه تان را انتخاب و خرید اینترنتی خود را انجام دهید و قهوه ساز اسپرسو را درب خانه دریافت نمایید.

preloader
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

دریافت اپلیکیشن