دسته‌ها
13 محصول
مرتب‌سازی:

چای ساز

چای ساز چیست؟
در میان همه نوشیدنی‌ های داغ موجود، برای ما ایرانی‌ ها چای اهمیت ویژه‌ای دارد. در روز حتما چای می‌ خوریم و برای تهیه کردن آن وقت می‌گذاریم. یکی از وسایلی که در تهیه چای به ما تسهیل می‌کند، چای ساز است. چای سازها کم کم در هر آشپزخانه ای جای خود را پیدا کردند چرا که در زندگی امروزی سرعت بسیار مهم می باشد و چای سازها به سریع‌ ترین شکل یک چای خوش طعم و خوش رنگ را دم می‌کنند.

انواع چای ساز
مدل‌ های متنوع چای ساز برقی وجود دارد که برای سلیقه‌ ها و بودجه‌ های مختلف طراحی شده‌ است. برخی از چای‌ سازها به صورت ایستاده هستند که قوری را روی کتری قرار می دهند و توسط بخار و گرمای کتری گرم می‌شود. در برخی دیگر، قوری به طور جداگانه بر روی سطح داغی در کنار آن گذاشته می شود که باعث می‌شود بدون اینکه نیاز باشد تا آب دائما در حال جوش باشد چای درون قوری به سرعت دم بکشد و قوری هم گرم نگه دارد.

خرید بهترین چای ساز
اگر شما چای زیاد می‌ نوشید و یا اگر خانواده پر جمعیتی دارید پیشنهاد می‌کنیم یک چای ساز با ظرفیت بالا خریداری کنید. محدوده ظرفیت کتری چایساز معمولا از 1.2 لیتر شروع می‌شود و تا 3 لیتر متغیر است. توان مصرفی سرعت به جوش آمدن آب متغیر می باشد. یک نکته مهم که هرچقدر کتری شما کوچک‌ تر باشد، آب درون آن هم زودتر به جوش می‌آید.

اگر به دنبال چای ساز خاصی می‌گردید و یا اگر به دنبال برند مشخصی از چای ساز هستید فروشگاه توکارکالا نیاز شما را برآورده می‌کند. در توکارکالا اکثر برندهای چای ساز بوش، چای ساز فلر، چای ساز فیلیپس، چای ساز میگل، چای ساز دلونگی، چای ساز هاردستون و غیره موجود هستند. همچنین امکان خرید انواع مدل‌ ها مثل چای ساز استیل، چای ساز شیشه ای و چای ساز با قوری سرامیکی فراهم می باشد. شما می‌توانید قیمت انواع چای ساز را با هم مقایسه کنید و در نهایت با چند کلیک، محصول مورد نظرتان خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

preloader
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

دریافت اپلیکیشن