3 محصول
مرتب‌سازی:

توستر

توستر چیست؟
یکی از معضلات هنگام صرف غذاها سرد بودن نان می باشد. نان داغ بسیار خوش‌ طعم‌تر و دلچسب تر از نان سرد است از این رو بسیاری از افراد در وعده‌های صبحانه‌ ی خود می بایست حتماً نان داغ داشته باشند. برای داغ کردن نان می‌توان از انواع دستگاه‌ های توستر و ماکرو استفاده کرد. توستر ویژه ی داغ کردن نان است. این دستگاه برای برش ها و قطعات کوچک نان طراحی شده و در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار پرطرفدار است.
توسترها از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشند و ده‌ها طرح و مدل دارند. هر یک از آن‌ ها تعداد درگاه قرارگیری نان متفاوتی دارند ولی معمولاً بین از دو تا چهار درگاه دارند. برخی از توسترها قابلیت یخ‌ زدایی نیز دارند و به‌راحتی می‌توان نان بیرون آورده از فریزر را در آن‌ها گرم کرد. توسترها قابلیت تنظیم حرارت دارند و آن‌ ها را می توان براساس گرمای مورد نیاز تنظیم کرد. برخی از آن‌ ها در زیر دارای کشوی جمع کننده خرده نان هستند و پس از استفاده می‌توان از این طریق خرده‌های نان را از زیر دستگاه خارج کرد. جدیدترین مدل‌های توستر دارای نمایشگر هستند که اطلاعات دستگاه، تایمر، دما و … را نشان می‌‎دهند.

انواع توستر نان
توسترها برای افرادی که زمان کافی ندارند بسیار کاربردی هستند. زنان و مردان شاغل می‌توانند به‌وسیله‌ی این دستگاه در کمترین زمان ممکن نان خود را به دمای مد نظر برسانند و از خوردن یک صبحانه‌ ی فوق العاده در ابتدای روز لذت ببرند. همچنین این دستگاه برای خانواده‌هایی که دانش‌آموز دارند بسیار مناسب است، به‌وسیله‌ی این دستگاه می‌توان در کمتر از چند دقیقه میان وعده‌های خوش‌طعم برای آن ها تهیه کرد.

کارایی و طراحی توسترها معمولاً شبیه به یکدیگر می باشند. قیمت توستر مناسب است و می‌توان با یک بودجه‌ ی معمولی یکی از بهترین‌ های آن را خریداری کرد. خرید این دستگاه به افرادی که به نان گرم و برشته علاقه دارند پیشنهاد می‌شود. کیفیت ساخت توسترها با یکدیگر متفاوت دارند، این موضوع به برند و شرکت تولید کننده بستگی دارد. برای مثال توستر بوش بدون شک یکی از بهترین‌ها است. امکانات و قابلیت‌ های هر یک از توسترها با یکدیگر متفاوت هستند و بهتر است پیش از خرید به آن‌ ها توجه و نقد و اطلاعات موجود در سایت را مطالعه کنید.

خرید اینترنتی توستر
برای خرید انواع توستر می‌توان به فروشگاه اینترنتی توکارکالا مراجعه کرد. فروشگاه اینترنتی توکارکالا امکان خرید جدیدترین انواع توستر از بهترین برندها در کمترین زمان ممکن را فراهم کرده است.

بهترین برند توستر
از برند های توستر موجود در بازار می توان به توستر بوش ، توستر اسمگ ، توستر فیلیپس، توستر تفال، توستر دسینی، توستر دلونگی، توستر کنوود، توستر سوکانی، توستر برون، توستر تولپیس، توستر همیلتون، توستر بیشل، توستر فلر، توستر نوتریکوک، توستر ارزوم، توستر میگل، توستر هاردستون اشاره نمود.

preloader
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

دریافت اپلیکیشن