7 محصول
مرتب‌سازی:

غذاساز

غذاساز
همه کاره و موثر، امروزه یک غذاساز خوب تبدیل به یک عضو ضروری آشپزخانه ها شده است. غذاسازها جزو وسایلی هستند که با توجه به اهمیت زمان به کارهای روزمره سرعت می‌بخشند و درضمن با قدرت بالا قادر به انجام هر کاری در آشپزخانه هستند. از خورد کردن تا مخلوط کردن، همزدن و پوره کردن. یک غذاساز خوب می‌تواند دستیار شما در آشپزخانه باشد.

غذاسازها معمولا با متعلقات و لوازم جانبی زیادی همراه هستند، پس احتیاط کنید مدلی را که انتخاب می کنید توانایی انجام کارهایی که شما نیاز دارید را داشته باشند، در ضمن مدلی را پیدا کنید که کار کردن با آن راحت باشد چرا که اگر قرار باشد بخش زیادی از کار روزانه آشپزخانه را روی دوش این وسیله قرار دهید باید بتوانید با آن کار کنید در غیر این صورت گوشه آشپزخانه می‌ماند و از آن استفاده نخواهید کرد.

غذاسازها در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود. از غذاساز کوچک که چیزی حدود 3 فنجان گنجایش دارند تا غذاساهای بزرگ که حدود 20 فنجان ظرفیت دارند و برای رستوران‌ ها مناسب هستند. ظرفیتی که برای شما مناسب است بستگی به این دارد که معمولا برای چه تعدادی آشپزی می‌کنید. قطعا خانواده‌ های بزرگ و کسانی که زیاد آشپزی می‌کنند نیاز به غذاساز بزرگتر دارند.

خرید بهترین غذاساز
بعضی از غذاسازها با لوازم جانبی و اقلام همراهی عرضه می‌شوند که نیاز به این دستگاه را بیشتر می‌کنند، لوازمی مانند مخزن با ظرفیت‌های متنوع، تیغه‌های مختلف برای آسیاب کردن، رنده کردن و بریدن و همچنین وسایلی که این دستگاه میکسر را تبدیل به مخلوط کن و آبمیوه گیری می‌کنند.

برندهای مطرح در زمینه تولید غذاساز می توان به برند غذاساز بوکر، غذاساز پارس خزر، غذاساز کنوود، غذاساز میگل، غذاساز گوسونیک، غذاساز فلر، غذاساز بیم، غذاساز کرکماز، غذاساز بلک اند دکر، غذاساز کیچن اید، غذاساز کزینارت، غذاساز فیلیپس، غذاساز تفال و غذاساز مولینکس هستند و البته برندهای غذاساز فلر و غذاساز هاردستون نیز غذاسازهای با کیفیت و قیمت مناسبی به بازار عرضه می‌کنند. برای پیدا کردن انواع غذاساز با قیمت و قابلیت‌های مختلف، توکارکالا پیشنهادهای بی‌نظیری برای شما دارد.

preloader
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

دریافت اپلیکیشن