امتیاز بدهید

حتماً تا به حال در شرایط مختلف برای‌تان سوال شده که آیا می‌توانید یخچال را از برق بکشید؟ آيا در صورتی که یخچال را از برق بکشید، آسیب می‌بیند و نیاز به تعمیر کار یخچال پیدا می‌کنیم؟
یخچال روشن است اما سرما ندارد . حال ممکن است از خود بپرسید این حالت به چه دردی می‌خورد؟ باید در پاسخ بگوییم که وقتی شما قصد دارید مدت زیادی در منزل نباشید مثلا می‌خواهید به مسافرت طولانی بروید، این حالت را روشن می‌کنید تا در مصرف برق صرفه جویی شود.
یخچال‌ها عضو حیاتی و کاربردی آشپزخانه‌ی ما هستند، مراقب از آن‌ها باعث حفظ کیفیت‌شان و هم‌چنین صرفه‌جویی در مخارج خودتان می‌شود. از برق کشیدن یخچال به مدت طولانی ، به خودی خود مشکلی ندارد، ولی بهتر است در این مدت از یخچال خوب نگه‌داری کنید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در هنگام سفرهای کوتاه یخچال را خاموش نکنید، اما مواد غذایی فاسد شدنی (مانند انواع میوه، سبزیجات، غذاهای مانده و پخته شده، شیر و لبنیات و …) را تا پیش از سفر مصرف کرده یا از آن خارج کنید و برای نگهداری در یخچال به یکی از نزدیکان بسپارید ، اما اگر یخچال دارای یخ ساز و سیستم آب سرد کن است، طبق دستور موجود در بروشور، سیستم را قطع کنید..

در حالت Cooling Off یخچال فریزر هیچ گونه سرمایی ندارد. از جمله کاربرد های این حالت این است که وقتی می‌خواهید یخچال خود را تمیز کنید می‌توانید با فعال کردن این گزینه، مانع از دست رفتن انرژی و همچنین خالی شدن گاز یخچال شوید. همچنین همانطور که بالاتر نیز گفتیم زمانی که می‌خواهید به مسافرت طولانی بروید پیشنهاد میکنم که این حالت را روشن کنید.

برای خاموش کردن یخچال ابتدا دکمه ی Freezer رادر صفحه نمایش یخچال پیدا کنید و همچنین دکمه Alarm را نیز در صفحه نمایش پیدا کنید ؛ سپس این 2 دکمه را با هم نگه دارید تا زمانی که صدای بوق از یخچال شنیده شود اکنون شما با موفقیت این حالت را خاموش کردید.